Attorneys

HAKKIMIZDA

Çelebi Hukuk ve Danışmanlık olarak, her türlü hukuki konuda ve uyuşmazlıkta; konularında uzmanlaşmış, insan ilişkilerinde ve takım çalışmalarında başarılı, uyumlu, analitik ve pratik düşünme, yorum yapma yeteneğine sahip, araştırmacı, yenilikleri, gelişmeleri takip eden, sorumluluk sahibi avukatlarımızla, kurum ve kuruluşlar ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca, bireysel olarak da müvekkillere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyi

Bununla birlikte, Çelebi Hukuk ve Danışmanlık büromuz yargılamanın her aşamasına ilişkin ve uyuşmazlığın her iki tarafı için; ön hazırlık, araştırma (mevzuat, içtihat, doktrinsel) ve dilekçe yazımı olmak üzere, deneyimli bir ekibe sahiptir. Hukuki uyuşmazlıkların çözümünde, gerektiği takdirde, alanında uzmanlaşmış akademisyenlerin yazılı ve sözlü mütalaa desteğiyle birlikte, bilirkişilik hizmeti ve diğer her türlü hukuki destek verilmektedir.

Müvekkillerimizi, yurtiçinde ve yurtdışında en iyi şekilde temsil etmek; hukukun genel prensiplerine uygun uzlaşma yöntemleriyle, hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında ortaya çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmak ilkelerimiz arasındadır. Büromuz meslek ahlakını ilke edinerek, Avukatlık Kanunu başta olmak üzere mesleki tüm kurallara uygun hareket etmektedir.

MİSYONUMUZ

Adaletin ve hukukun üstünlüğünün korunmasına katkıda bulunmak. Müvekkillerinin haklarını savunmak, yasal süreçlerde rehberlik etmek ve hukuki sorunların çözümüne yardımcı olmak için çalışmak.

VİZYONUMUZ

Adaletin sağlanması için en iyi hizmeti sunmak ve toplumda güven duyulan, dürüst ve etik değerlere bağlı avukatlar yetiştirmek. Hukukun üstünlüğünü savunarak, insan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, sürdürülebilir bir dünya için mücadele etmek. İleri teknolojileri kullanarak hukuk alanında inovasyona öncülük etmek ve müvekkillerimize en iyi çözümleri sunmak için sürekli gelişim ve öğrenme yolculuğunda olmak.